Власником каналу 112 став медведчуківець. Вже офіційно

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 573 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 14/12/2018Дата публікації

Телеканал "112 Україна" змінив власника. Ним став народний депутат Тарас Козак, наближений до Віктора Медведчука. Про зміну власника йдеться на сайті телеканалу.


Раніше ми писали так: "Є підозра, що канал 112 став власністю Медведчука (КАДРИ)"

Попередній власник - німець Едуард Катц (який, цілком імовірно, був підставною особою) - заявив про вихід з медіа-бізнесу в Україні і продав канал Козаку, - пише ЛБ.

"Це велика відповідальність. Я впевнений, що ми зможемо закріпити лідерські позиції каналу в інформаційному сегменті і зробити його одним із найкращих телеканалів України. Обіцяю забезпечити безперебійну роботу каналу, незважаючи на тиск з боку влади. І, звісно, гарантую відсутність будь-якого втручання в редакційну політику", - заявив Козак, якому належить також канал NewsOne.

Нагадаємо, що під брендом "112 канал" ховаються шість телерадіокомпаній: ІА "112 Україна", "ТВ-Вибір", "Партнер-ТВ", "Новий формат", "Аріадна-ТВ", "Лідер-ТВ".

На одну з них записана супутникова ліцензія каналу. П'ять інших телекомпаній у 2011 році перемогли в конкурсі на місця в цифровому мультиплексі МХ-5, призначеному для регіональних і місцевих мовників. Згодом ці компанії змінили власників, і замість п'яти окремих регіональних телеканалів на їх частотах запустився де-факто загальнонаціональний канал "112 Україна".

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!