На Закарпатті вилив нафти - через незаконну врізку в нафтопровід

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 1055 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 11/12/2018Дата публікації

У Закарпатській області вранці 11 грудня сталася розгерметизація нафтопроводу "Дружба" з розлиттям сирої нафти біля села Руське Мукачівського району.

Про це йдеться на сайті Закарпатської обласної держадміністрації, - передає ЛБ.

Нафта забруднила 250 квадратних метрів поля. Відстань прориву труби до найближчого житлового будинку - близько кілометра. Загрози забруднення водойм немає.

Заступник голови Закарпатської ОДА Ярослав Галас у коментарі 112 каналу повідомив, що аварія сталася в результаті незаконної врізки.

"Це врізка з метою крадіжки сирої нафти. Уже дісталися до місця розгерметизації і знайшли сліди, що була спроба врізки. Очевидно, [це зробив] хтось із місцевих жителів, таке періодично трапляється на тому чи іншому відрізку продуктопроводів. Потім сиру нафту транспортують цистернами, роблять з неї саморобний дизель і продають на нелегальних заправках", - сказав він.

Нагадаємо, що аналогічний випадок стався у вересні на Львівщині. Там врізалися в нафтопровід "Дружба" в районі села Серники Перемишлянського району.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!