32 обвинувачених у справах Євромайдану можуть звільнити через термін давності злочинів

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 910 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 03/12/2018Дата публікації

32 звинувачених у злочинах проти Євромайдану підпадають під звільнення від кримінальної відповідальності, оскільки минув 5-річний термін давності. Про це повідомила Генеральна прокуратура України, - пише ЛБ.

Згідно зі ст. 80 Кримінального кодексу, термін притягнення до відповідальності за злочини середньої тяжкості становить 5 років з моменту вчинення злочину. При цьому, перебіг терміну давності зупиняється, виключно якщо засуджений ухиляється від відбування покарання.

"У період 2014 - 2018 років у суди для розгляду по суті скеровано кримінальні провадження за підозрою 114 осіб, які скоїли особливо тяжкі, тяжкі, середньої та невеликої тяжкості злочини, і 32 осіб, які вчинили злочини невеликої або середньої тяжкості", - сказано у відповіді ГПУ на запит журналістів.

Підозри щодо злочинів середньої та невеликої тяжкості вручили ще 5 особам, з яких 4 перебувають у розшуку. Усього через події Євромайдану в розшуку перебувають 53 людини.

Нагадаємо, раніше Генпрокуратура відзвітувала про розслідування справ, пов'язаних із Євромайданом, придушенням акцій протесту і вбивствами протестувальників у 2013-2014 роках.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!