Мінкульт інвентаризує Лавру. Почали з мощей

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 1724 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 29/11/2018Дата публікації

Міністерство культури України проводить інвентаризацію церковних цінностей у Києво-Печерській лаврі. Про це сьогодні повідомила прес-служба Української православної церкви Московського патріархату.

"З ініціативи Міністерства культури України було створено спеціальну комісію, до складу якої увійшли співробітники міністерства і Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника. Метою комісії є перевірка наявних церковних цінностей і святинь, які було передано Києво-Печерській лаврі, починаючи з 1988 року - з моменту відкриття монастиря після відродження", - сказано в повідомленні.

28 листопада комісія почала перевірку наявності мощей у ближніх і дальніх печерах Лаври. Комісія працює "під наглядом ченців, наглядачів печер і членів духовного собору".

До огляду вівтарних приміщень у храмах Лаври на прохання митрополита Павла допустять тільки чоловіків, оскільки жінкам "заборонено перебувати в церковному вівтарі".

Це перша інвентаризація в Лаврі за останні 30 років.

Лівий берег

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!