Тим часом на польському кордоні водії побилися з євробляхерами. Димлять шини (ФОТО)

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 499 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 26/11/2018Дата публікації

У пункті пропуску "Ягодин" на українсько-польському кордоні сталася бійка між водіями і мітингувальниками. Розлючений водій однієї з вантажівок мав намір в'їхати в натовп протестувальників.

фото: Волинь24

Протягом кожних 30-ти хвилин мітингарі пропускають по три вантажівки з обох сторін кордону.

Однак один із водіїв вантажного автомобіля вирішив проїхати без черги. Такі дії обурили мітингувальників. Вони почали кидати в автомобіль шини та битися, а водій вигукував із автомобіля: «Я вас всіх поріжу!».

Протягом п’яти хвилин поліція не втручалася, однак коли мітингувальники почали жбурляти у вантажівки палаючі шини, а вантажівка почала рухатися на людей – втрутився спецпідрозділ поліції.

Водію вантажівки вдалося вирватися через блокувальників та проїхати кордон, за ним поїхали й наступні п’ять вантажних автомобілів.

Станом на 17:30 протестувальники продовжили блокувати пункт пропуску, вони підпалили шини.

Нагадаємо, з 25 листопада громадяни України можуть в'їхати в країну на автомобілі з іноземною реєстрацією, лише сплативши заставу за розмитнення (якщо машина буде перебувати в Україні транзитом) або розмитнивши машину.

Євробляхери по-чесному не хочуть, і тому блокують вісім пунктів пропуску на українсько-польському кордоні.

За матеріалом ЛБ

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!