За підозрюваного в убивстві з тортурами Сергієнка внесли заставу в 2 мільйони

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 659 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 20/11/2018Дата публікації

За підозрюваного в організації вбивства журналіста Василя Сергієнка Вадима Мельника була внесена застава у 2 мільйони гривень. Про це у Facebook написав перший заступник глави Національної поліції — начальник кримінальної поліції В'ячеслав Аброськін, — передає Укрінформ.

"Сьогодні за підозрюваного в організації катування та вбивства Василя Сергієнка Вадима Мельника, мабуть, його колишнім "господарем", вже внесена застава у 2 млн грн", — зазначив Аброськін.

Він уточнив, що 20 листопада орієнтовно о 14:00 почнеться розгляд апеляційної скарги на рішення Соснівського суду Черкас про звільнення Мельника під заставу.

Як повідомлялося, Василь Сергієнко був жорстоко вбитий 4 квітня 2014 року. Йому було нанесено 17 колоторізаних ран тулубу, різані рани шиї.

Сергієнко, який мешкав у Корсуні-Шевченківському на Черкащині, був учасником й активістом партії "Свобода". 4 квітня 2014 року його викрали з дому. Тіло виявили в лісі за 15 км від Корсуня-Шевченківського зі слідами тортур.

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!