Об'єднавчий собор Православної церкви в Україні можуть перенести на грудень

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 964 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 19/11/2018Дата публікації

Раніше повідомлялося, що він пройде 22 листопада.

Архієрейський собор, під час якого представники українських православних церков повинні прийняти рішення про об'єднання церкви й обрати її предстоятеля, знову перенесено. Про це LB.ua стало відомо з власних джерел в церковних колах. Наступною вірогідною датою проведення собору називається 9-10 грудня.

Нагадаємо, собор переносився вже двічі. Спочатку його проведення було заявлено на жовтень, потім звучала дата 22 листопада. Нова дата - початок грудня.

Раніше настоятель УПЦ КП патріатрх Філатрет говорив про те, що в об'єднавчому соборі повинен взяти участь 41 архієрей Київського патріархату, 12 - Автокефальної церкви, 10 - Московського патріархату. Однак зараз відомо лише про двох священнослужителів УПЦ МП, участь яких в соборі можлива, - митрополит Симеон і митрополит Сафроній. Ще один архієрей, про можливу участь якого йшлося неофіційно, - Архієпископ Новокаховський і Генічеський Філарет - спростував таку ймовірність.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!