Барна вимагає позбавити акредитації журналіста, якого сам Барна й обматюкав через запитання про кнопкодавство (ВІДЕО)

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 427 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 08/11/2018Дата публікації

- Пане Олег, вам не соромно кнопкодавити? Я бачив, як ви кнопкодавили. Чому ви так вчинили?" - запитав у Барни журналіст 1+1 у кулуарах Ради.

- Ти якого хріна до мене підійшов, на *** пішов бігом! - відповів Барна, коли почув запитання. Крім того, Барна поцікавився, чи не є журналіст представником "нетрадиційної орієнтації".

Народний депутат Олег Барна просить позбавити акредитації у Верховній Раді журналіста Ігоря Колтунова, якого він облаяв у кулуарах парламенту.

Про це йдеться в зверненні нардепа до голови Комітету Ради з питань свободи слова та інформаційної політики Вікторії Сюмар, повідомляє "Детектор медіа".

Барна вважає, що журналіст "непрофесійно виконує свої обов'язки" й дискредитує депутатів.

"Вважаю неприпустимою акредитацію подібних журналістів, метою яких є не професійне виконання своїх обов'язків, не об'єктивне висвітлення роботи Верховної Ради України як вищого законодавчого органу держави, а тільки дискредитація брудними методами народних депутатів та українського парламенту загалом", - йдеться в зверненні Барни.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!