Помер Богдан Жолдак

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 877 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 01/11/2018Дата публікації

Вчора раптово помер 70-річний український письменник, драматург і кіносценарист Богдан Жолдак. Про це повідомив голова Національної спілки письменників України Михайло Сидоржевський на своїй сторінці у Фейсбуці.

"Важка звістка. Як мені повідомив Василь Трубай, щойно (після 16:00) раптово помер Богдан Жолдак (відірвався тромб). Царство Небесне, друже Богдан. Ми запам'ятаємо тебе як потужного майстра слова і неперевершеного життєлюба", - написав Сидоржевський.

Богдан Жолдак народився 13 лютого 1948 року в м. Київ. Він був ведучим декількох телевізійних програм на УТ-1 і каналі "1 + 1" і щотижневої радіопередачі на Першому каналі Національного радіо. Жолдак працював на кіностудії "Рось", викладав сценарну майстерність на кінофакультеті Київського державного інституту театрального мистецтва ім.Карпенка-Карого.

Жолдак є також автором книг "Гаряча Арктика"," Гальманах"," Капці". Автор сценаріїв фільмів "Відьма", "Козаки йдуть!", "Іван і кобила", "Дорога на Січ" та інших. За літературну і театральну діяльність отримав безліч нагород, зокрема премії ім. Богдана Хмельницького, ім. Леоніда Череватенка і премію "Воїн світла".

Лівий берег

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!