Середня офіційна зарплата в Україні перевищила 9 тис грн

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 1810 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 30/10/2018Дата публікації

Врахуймо ще "доплати в конвертах". Розмір середньої номінальної зарплати в Україні у вересні 2018 року склав 9042 гривень на місяць. Таким чином, за рік цей показник зріс на 23%.

При цьому нагадаємо, що інфляція у вересні по відношенню до вересня минулого року становила 8,9%. Таким чином, реально платоспроможність українців збільшилася на 4%.

Як і раніше, найвищий рівень оплати праці у фінансовій та страховій сфері. Там середня зарплата складає 15,9 тисяч гривень на місяць. Найнижча середня заробітна плата у сфері медицини — 5,7 тисяч гривень на місяць.

У географічному розрізі найвищий рівень оплати праці у Києві. В середньому там отримують 13,6 тисяч гривень на місяць. Найнижчі зарплати у Тернопільській та Чернівецькій областях близько 7 тисяч гривень на місяць.

Зазначимо, що напередодні міністр соціальної політики України Андрій Рева заявив, що трудова міграція з України припиниться, коли середня зарплата в країни зросте до 15 тисяч гривень.

Громадське

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!