США зірвали введення в ООН полковника ГРУ РФ Тюленєва. Ймовірно, він мав "займатися" там Донбасом

Оцінка статті на цей момент: +2/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 937 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 18/10/2018Дата публікації

Сполучені Штати категорично відмовилися впускати в країну громадянина Росії, оформленого на роботу в секретаріат Організації Об'єднаних Націй, розташований у Нью-Йорку. Недопущеним виявився кадровий військовослужбовець Збройних сил РФ, співробітник Головного Розвідувального Управління, полковник Сергій Тюленєв.

Про це пише Лівий берег.

Сергій Тюленєв є випускником (1992 року) Рязанського повітряно-десантного училища. Раніше він працював при посольстві РФ у США на посаді старшого помічника військового аташе.

Військові аташе є зазвичай кадровими співробітниками військової розвідки - ГРУ ГШ ЗС РФ, їх готують у московській Військової академії Міноборони (вулиця Народного ополчення, 50) на другому факультеті.

Тюленєв влаштувався не просто в секретаріат ООН, а в Департамент миротворчих операцій ООН.

"Росіян дуже турбує перспектива миротворчої місії на окупованому Донбасі, і вони максимально напружилися, щоб впровадити туди кадрових розвідників", - сказав співрозмовник ЛБ, додавши, що кандидатуру Тюленєва лобіювало російське посольство і представництво при ООН.

Оцінка статті на цей момент: +2/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!