Народ пересідає з велосипедів і громадського транспорту на Uber. Він суттєво збільшив затори в Сан-Франциско

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 1350 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 18/10/2018Дата публікації

Компанії "мережевого транспорту", такі як Uber та Lyft, колективно збільшили затори у місті, де доти громадським транспортом користувалося набагато більше осіб. Про це йдеться в дослідженні, опублікованому місцевим відділом транспорту округу Сан-Франциско.

Багато користувачів заявляють, що якби не було цих сервісів - вони б їздили громадським транспортом або велосипедами, - пише Toronto Star.

Від 2010 по 2016 рік затори збільшилися приблизно на 50%. Деяка частина пояснюється зростанням населення, але конкретно Uber та Lyft спричинили:

* збільшення затримок транспорту на 51%
* збільшення кількості "автомобілекілометрів" у потоці на 47%
* зменшення швидкостей на 55%.

Саме Uber та Lift становлять повних 25% усього транспортного потоку в заторах у Сан-Франциско.

Це може бути пов'язано з тим, що приватні автомобілі та користування ними обкладаються значними податками та зборами за в'їзд у зони міста, паркування і т. д. Тоді як Uber і Lift обходять податки, по суті, замінюючи громадський багатомісний транспорт своїми "приватними на певний час" автомобілями. В Україні, де приватні автомобілі практично без обмежень пересуваються та паркуються де завгодно, ситуація може бути іншою.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!