На місці Леніна у Краматорську тепер пішохідно-ігровий фонтан (ФОТО)

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 727 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 17/10/2018Дата публікації

Проект реконструкції площі Миру передбачає організацію простору як амфітеатру з терасами.

Фонтан площею 700 квадратних метрів має 55 форсунок і є одним із найбільших у країні. В нічний час його підсвічують різними кольорами.

особливо таке люблять діти у спеку

як бачимо, не тільки у спеку

Поряд розташовано другий, малий фонтан, який був тут раніше і який відкрили після ремонту. Після тестового запуску обидва фонтани законсервують на зимовий період. На Новий рік і Різдво на місці фонтану встановлюватимуть ялинку.

Фонтани є центральним елементом оновленої площі Миру, реконструкція якої триває. У 2015 році повалили розташований тут пам’ятник Леніну. Постамент, що залишився, розмалювали жовтою й синьою фарбами та націоналістичними написами.

Проект реконструкції передбачає організацію площі як амфітеатру з терасами. Під час заходів тераси слугуватимуть місцями для сидіння. Дерева обнесуть лавками-колами. Проект передбачає збереження усіх дерев.

З квітня по липень 2014 року Краматорськ було окуповано бойовиками «ДНР». У лютому 2015 року внаслідок артилерійського обстрілу загинуло 17 людей.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!