Росія, яка вже "захистила російськомовних", тепер погрожує "захищати православних" в Україні

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 4194 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 12/10/2018Дата публікації

Росія заявила про готовність "захищати православних в Україні" через дії Вселенського патріархату.

«Якщо події розвиватимуться в бік протиправних дій, то, звісно, як Росія скрізь захищає інтереси росіян та російськомовних, то так само, і про це неодноразово говорив Путін, Росія захищає інтереси православних», — сказав Пєсков, якого цитує Громадське.

На запитання, яким способом Росія збирається захищати інтереси православних, Пєсков сказав — «виключно політико-дипломатичним».

Він зазначив, що в Росії «вкрай стурбовані кроками, які можуть розколоти православний світ».

«Ми знаємо про жорстоку та послідовну реакцію Російської православної церкви на ту рішення, які були озвучені вчора в Константинополі. І ми неодноразово раніше говорили, що ми вкрай стурбовані тим, що збиралися вжити заходів, які могли розколоти православний світ», — сказав Пєсков.

Раніше у Російській православній церкві пообіцяли «жорстку відповідь» Синоду на дії Константинополя щодо України.

Нагадаємо, 11 жовтня Синод поки що не надав Україні томос, але визнав анафему Української православної церкви Київського патріархату недійсною. Також Синод офіційно затвердив, що церквою-матір’ю України є Константинополь і затвердив наміри надати автокефалію українській церкві.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!