Пушилін планував влаштувати переворот проти Захарченка ще до його вбивства (АУДІО)

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 2136 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 27/09/2018Дата публікації

Служба безпеки України опублікувала аудіозапис переговорів помічника тимчасового ватажка самопроголошеної «ДНР» Дениса Пушиліна, який на час розмови був так званим «головою Народної ради», з іншими бойовиками. У розмовах йдеться про наміри влаштувати в «ДНР» «державний переворот».

Як стверджують в СБУ, «переворот» мав на меті усунути з посади тодішнього ватажка «ДНР» Олександра Захарченка, - передає Громадське.

«Розмова між офіційним помічником Пушиліна Олександром Лаврентьєвим і двома невідомими відбулася 12 червня о 16:50 в ресторані Yuvam в турецькому місті Анталія. Аудіозапис підтверджує підготовку Пушиліним «державного перевороту» в псевдореспубліці», — йдеться у повідомленні.

Під час обговорення планів чоловік, якого СБУ називає Лаврентьєвим, наполягає на необхідності заміни глави «ДНР» без проведення «виборів» до вересня 2018 року. За його словами, з появою нового ватажка бойовиків «проблему Захарченка буде остаточно вирішено».

31 серпня унаслідок вибуху в ресторані «Сепар» загинув ватажок бойовиків «ДНР» Олександр Захарченко.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!