Закон про "нахабне" паркування може не діяти, поки не створять інструменти для його виконання (АНАЛІЗ)

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 1332 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 27/09/2018Дата публікації

Як відомо, відсьогодні за нахабне паркування можуть оштрафувати за фотографією. Відповідний закон вступив у силу. Але це може залишитися на папері, як часто буває в Україні.

Аналіз Економічної правди:

Якщо коротко

Матеріали фотовідеофіксації мають надходити до Реєстру адміністративних правопорушень у сфері безпеки дорожнього руху, який буде вести МВС.

Тож виходить, що притягнення до відповідальності власника авто неможливе без створення цього реєстру. Так само ще необхідно врегулювати правові аспекти його роботи та здійснити організаційно-технічні заходи щодо фіксації правопорушень в автоматичному режимі та в режимі фотозйомки (відеозапису).

Це означає, що за найоптимістичними розрахунками, перші "листи щастя" можуть надійти на адреси порушників не раніше початку 2019 року.

До появи "листів щастя" інспектори з паркування зможуть штрафувати лише за неоплату паркування і лише водіїв-порушників шляхом перевірки посвідчення водія та винесення відповідної постанови прямо на місці правопорушення.

Детальніше в розлогому матеріалі ЕП

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!