СБУ вивела з "ДНР" так званого міністра. Тепер він дає свідчення

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 2124 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 25/09/2018Дата публікації

Контррозвідка Служби безпеки України вивезла з тимчасово окупованої території Донецької області колишнього "міністра агропромислової політики і продовольства ДНР".

Про такі результати спецоперації СБУ звітує у вівторок, - передає УП.

Правоохоронці встановили, що чоловік приєднався до лав незаконних збройних формувань у вересні 2014 року.

За даними СБУ, спочатку чоловік займався постачанням в ОРДО добрив, паливно-мастильних матеріалів та інших товарів, закупівлею зерна та кінцевої продукції сільського господарства.

Згодом він за пропозицією Захарченка очолив так зване "міністерство агропромислової політики і продовольства" терористів.

Серед іншого він також "санкціонував" прибуття на окуповані території Донбасу вантажів так званого "російського гуманітарного конвою".

"Через конфлікт із Захарченком на підгрунті перерозподілу награбованого "міністр" був звинувачений у зловживанні службовим становищем, розкраданні коштів в особливо великих розмірах і на деякий час був ув'язнений своїми ж поплічниками", - відзначають в СБУ.

Повідомляється, що наразі "екс-міністр" перебуває на підконтрольній Україні території, та у межах відкритого кримінального провадження за ст. 258‑3 Кримінального кодексу співпрацює зі слідством і надає покази щодо діяльності терористичної організації, фактів безпосередньої причетності РФ до окупації окремих районів Донецької і Луганської областей.

В СБУ не називають прізвище чоловіка, водночас, за інформацією УП, мова йде про Алію Камара, який протримався на посаді 3 тижні, а потім майже 4 роки провів у в’язниці за звинуваченням у змові й розкраданнях.

Ймовірно, йдеться про цього так званого "екс-міністра"

В СБУ нагадують, що у серпні контррозвідка СБУ з тимчасово окупованої території Донецької області вивела так званого "міністра культури та туризму ДНР" за програмою "на тебе чекають удома".

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!