ГПУ за рішенням Євросуду припинила вивчати дані мобільного телефону журналістки Седлецької

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 917 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 25/09/2018Дата публікації

25 вересня Генеральна прокуратура України припинила перевіряти інформацію на мобільному телефоні головного редактора програми «Схеми» Наталії Седлецької. Про це розповів Андрій Лисенко, прес-секретар ГПУ.


Євросуд з прав людини заборонив ГПУ відстежувати журналістку Седлецьку - до розгляду справи по суті (ФОТО)

За словами Лисенка, ГПУ отримала лист від Європейського суду з прав людини, в якому вказано, що з 18 вересня органи державної влади зобов’язані утриматися від доступу до будь-яких відомостей з телефону Наталії Седлецької. Заборона на доступ до інформації діє до 18 жовтня.

Раніше повідомлялось, що ЄСПЛ зобов’язав українську владу утриматися від доступу до будь-яких даних з телефону Седлецької. Заборона на доступ до даних з телефону журналістки діє протягом місяця — до 18 жовтня 2018 року. Цей час дається захисту Наталки Седлецької для підготовки та направлення повної скарги до ЄСПЛ, яку суд розглядатиме «в пріоритетному порядку», йдеться у документі.

Нагадаємо, 27 серпня Печерський районний суд Києва на вимогу Генеральної прокуратури України дозволив їй отримати доступ до інформації з мобільного телефону керівнички програми розслідувань «Схеми» Наталки Седлецької. 5 вересня стало відомо, що аналогічну ухвалу суд виніс щодо журналістки видання «Новое Время» Крістіни Бердинських.

Заборона

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!