В Україні видали вже 10 млн біометричних "паспортів для безвізу"

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 1076 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 21/09/2018Дата публікації

В Україні вручили 10-мільйонний біометричний паспорт для виїзду за кордон, який дозволяє без віз виїжджати до Європейського союзу.

Про це повідомляє Громадське.

Ювілейний паспорт українці вручив президент Петро Порошенко у найбільшому в Україні Центрі надання адміністративних послуг. Порошенко нагадав, що менш ніж 2 роки тому він був першим українцем, який отримав біометричний паспорт під №1.

«Українські паспорти вже більше року приймає Європа, і за цей час, як ми й обіцяли, ми не створили жодних проблем для наших партнерів з ЄС», — заявив президент.

Також Порошенко заявив, що на сьогодні український паспорт перебуває на 24 сходинці за рейтингом цінності, а саме за кількістю країн, в які можна їздити без віз.

Власниця 10-мільйонного паспорта, українка на ім’я Поліна Савіна привітала усіх з «великим кроком до європейської інтеграції»: «Сьогодні мені випала честь отримати 10-мільйонний паспорт, і я дуже щаслива в цей момент. Хочу привітати всіх з таким великим кроком до нашої європейської інтеграції».

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!