Вже не середньовічний католицизм: Папа Римський назвав секс "Божим Даром"

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 709 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 19/09/2018Дата публікації

А не табу чи чимось гріховним. «Секс — це дар божий, а не табу. І він має дві мети: продемонструвати кохання та створити життя. Справжнє кохання пристрасне. І пристрасне кохання між чоловіком та жінкою веде до вічного життя», — сказав Папа Франциск на зустрічі з молоддю.

Папа Римський закликав уберігатися від «сексуального падіння» та «торгівлі сексуальністю», маючи на увазі порнографію та інші речі, які відділяють кохання від сексу, - пише Громадське.

Він також розповів історію кохання літньої пари, яка навіть у поважному віці проявляє свою сексуальність відповідно до можливостей.

«Одного разу літній чоловік, в якого була дружина, сказав мені: «Ми кохаємо одне одного так сильно, що іноді обіймаємося. Ми не можемо займатися коханням в нашому віці, проте ми обіймаємося, ми цілуємося». Ось це справжня сексуальність. Ніколи не використовуйте її без кохання», — сказав Папа Римський.

Офіційно церковне католицьке вчення досі забороняє дошлюбний чи позашлюбний секс та виступає проти контрацепції.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!