У Навчальному центрі ВМС України з'явився тренажер "Боротьба за живучість корабля" (ФОТО)

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 696 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 17/09/2018Дата публікації

У Навчальному центрі Військово-морських Сил України відбулося відкриття навчального тренажера "Боротьба за живучість".

Навчальний тренажер боротьби за живучість корабля - єдиний в Україні, він дозволяє в реалістичних умовах практично відпрацьовувати дії екіпажу морського судна з використанням аварійно-рятувального майна під час боротьби з локальними загоряннями та масштабними пожежами, затопленнями всередині корпусу у випадках аварійних пошкоджень зовнішньої обшивки корабля або внутрішніх корабельних трубопроводів, ліквідації пробоїни та виходу із затопленого відсіку корабля.

На полігоні одночасно може навчатися 10 військовослужбовців, тобто, екіпаж (команда) або бойова частина корабля. Спостереження за діями моряків ведеться за допомогою відеокамер, що дає можливість для подальшого аналізу проведених дій.

Варто зазначити, що навчально-матеріальна база Навчального центру ВМС ЗС України постійно розвивається. Наприклад, торік на базі закладу за розробкою британських фахівців було створено сучасний навігаційний тренажер, який повністю імітує ходовий місток судна із загальним набором органів управління. Тренажер дозволяє проводити тренування всього особового складу, відпрацьовувати маневри ухилення від торпедної атаки та авіації противника, передачу пального на ходу, прохід каналом, розходження суден, швартовку та буксирування, пошукові та рятувальні дії.

Більше фото на Цензорі

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!