Одного з найбільших виробників молочки "Галичина" визнали банкрутом

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 2381 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 07/09/2018Дата публікації

Одне з найбільших молочних підприємств в Україні, компанію «Галичина», визнали банкрутом. Суд постановив розпочати процес ліквідації підприємства.

Про це йдеться в постанові Господарського суду Львівської області від 30 серпня.

«Галичина» виробляє та поставляє на всю територію України молоко, сметану, сир, кефір, йогурти та іншу молочну продукцію. Працювати на ринку компанія почала в 1998 році.

У 2015 році кредитор «Галичини, компанія «Мілкоу-Україна», подала до суду заяву, де клопотала про порушення справи щодо банкрутства «Галичини». Суд розглядав цю справу майже три роки.

Згідно з постановою суду, «Галичина» володіє багатьма активами, в тому числі й ліквідними. На балансі підприємства є як нерухомість, так і рухоме майно. Станом на 31 березня балансова вартість необоротних активів становила 231,7 тисяч гривень, а дебіторська заборгованість — 171, 6 тисяч гривень.

Загалом же актив «Галичина» коштує 231,7 мільйони гривень — такі дані оголосили після інвентаризації компанії. Однак кредитор «Галичини» — «Мілкоу-Україна» — заявляє, що заборгованість молочного виробника становить 1,1 мільярд, а тому активів «Галичини» недостатньо для відшкодування.

Розпорядники майна не знайшли ознак фіктивного банкрутства «Галичини».

Відтак, суд від 30 серпня постановив, що «Галичина» є банкрутом та доручив почати ліквідацію підприємства. Діяльність «Галичини» має завершитися за закінченням технологічного циклу з виготовлення продукції лише у разі, якщо її можна буде продати.

Громадське

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!