ОБСЄ вкотре зафіксувала колону вантажівок в Росії на кордоні з Донбасом

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 1171 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 07/09/2018Дата публікації

Моніторингова місія Організації з безпеки і співробітництва в Європі знову зафіксувала колону вантажівок, яка рухалася на Донбасі поблизу кордону з Росією.

Про це йдеться у звіті СММ ОБСЄ, - пише Громадське.

Опівночі 4 вересня безпілотник місії виявив колону з 10 вантажівок з критими брезентом вантажними відсіками, та ще чотири автомобілі супроводу.

Вантажівки помітили поблизу кордону з РФ на дорозі без покриття — там, де немає офіційного пункту пропуску.

Коли авто стояли — місія ОБСЄ побачила, як між ними ходили близько 10-15 людей. Близько 00:30 усі вантажівки поїхали в напрямку кордону між Україною та Росією через неофіційні пункти пропуску, тоді як автомобілі супроводу залишилися в Україні та поїхали на північ.

10 серпня повідомлялося, що Спостерігачі ОБСЄ зафіксували рух військових вантажівок з Росії на Донбас. Безпілотник спеціальної моніторингової місії ОБСЄ на Донбасі зафіксував в'їзд на територію Донецької області 8 шестиколісних вантажівок.

Росія відхрестилась від вантажівок, які зафіксувала ОБСЄ на Донбасі.

У прес-центрі операції Об’єднаних сил такі дії Росії розцінюють як чергове порушення взятих на себе зобов’язань у межах Мінських домовленостей щодо відведення озброєнь.

В ОБСЄ повідомили, що скоординований рух вантажівок з РФ на Донбас свідчить про узгодженість з бойовиками.

Попередній раз:

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!