В Японії найсильніший тайфун за 25 років (ВІДЕО)

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 1344 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 04/09/2018Дата публікації

Один з найпотужніших тайфунів за останні 25 років вдарив по Японії, понад мільйон людей змушені евакуюватись. Тайфун «Джебі» перетнув суходіл на заході Японії і накрив територію сильними зливами і поривами вітру силою до 172 км/год.

Про це повідомляє Громадське з посиланням на західні та азіатські ЗМІ.

Очевидці повідомляють, що шторм зніс міст, понісши вантажне судно в затоці Осака. Було затоплено міжнародний аеропорт Кансай в місті Осака, а в Кіото вітер зірвав частину даху залізничного вокзалу.

Reuters з посиланням на японські медіа повідомляє про щонайменше 6 загиблих та близько 100 постраждалих.

Десятки тисяч людей лишились без світла, влада організувала негайну евакуацію. Частину авіа-, залізничних та поромних рейсів скасували.

Прем’єр-міністр Японії Шінцо Абе скликав екстрене засідання, закликав населення «зробити все можливе, аби захистити себе, підготуватися і евакуюватися заздалегідь».

Тайфун буде слабшати, рухаючись вглиб суші, зазначають у японській метеослужбі.

Японія регулярно стикається з потужними штормами, а літо 2018 року особливо супроводжувалось стихійними катаклізмами. В липні найсильніші за останні десятиліття повені і зсуви ґрунту забрали життя більш ніж 200 людей. Пізніше країну накрила аномальна спека.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!