В окупованому Криму через витік на заводі з Армянська евакуюють усіх дітей

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 987 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 04/09/2018Дата публікації

В окупованому Криму завод «Кримський титан» зупинено на два тижні після того, як концентрація сірчастого ангідриду у повітрі перевищила припустимі норми. Дітей на деякий час вивезуть з міста Армянськ, де розташований завод.

Про це заявив голова окупаційного уряду Криму Сергій Аксьонов, передає Громадьске.

«Відповідально заявляю, що здоров’ю і життю громадян нічого не загрожує. Але для того, щоб опрацювати усі алгоритми дій, прийняте рішення усіх дітей Армянська шкільного віку, дошкільного віку — з мамами, оголосити канікули і відправити відпочивати до кримських санаторіїв», — цитує Аксьонова видання.

27 серпня російські ЗМІ повідомили, що на півночі анексованого Криму стався викид в атмосферу невідомої речовини, у зв'язку з цим утворився маслянистий наліт на дахах будинків і листі дерев у місті Армянськ.

«За попередніми даними ескпертиз, причиною випадіння речовини є випари вмісту кислонакопичувача, який використовує філіал ООО «Титанові інвестиції» (філіал заводу «Кримський титан» — ред.)», — сказав представник самоназваної влади.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!