Нацгвардієць запобіг самогубству 16-річної дівчини, яка виконувала завдання гри "Синій кит" (ФОТО)

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 1402 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 03/09/2018Дата публікації

У Запоріжжі військовослужбовець 9-го полку Нацгвардії України запобіг самогубству 16-річної дівчини, яка мала намір стрибнути з греблі ДніпроГЕС.

31 серпня близько 6 години військовослужбовець 9-го полку оперативного призначення Національної гвардії України старший солдат Леонід Стукало врятував дівчину, яка збиралася стрибнути з греблі.

"Інцидент стався на греблі Дніпровської ГЕС. Леонід їхав своєю машиною і помітив самотню дівчину, яка стояла на огороджувальних перилах греблі. Військовослужбовець негайно зреагував і зупинив автомобіль за 100 метрів від дівчини, щоб не налякати її. Обережно підійшовши до неї, Леонід переконав дівчину не вкорочувати собі віку і допоміг їй перелізти через перила на проїжджу частину. Дівчина плакала і не могла пояснити свій вчинок", - йдеться в повідомленні.

Військовослужбовець відвіз молоду дівчину до Дніпровського відділу поліції ГУНП в Запорізькій області, де з'ясувалося, що вона зникла з дому 2 дні тому і виконувала завдання гри "Синій кит", де останнім завданням було стрибнути з греблі.

За матеріалом Цензора

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!