Каналом NewsOne тепер керує Портнов з адміністрації Януковича

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 882 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 30/08/2018Дата публікації

Володимир Мураєв передав юристу Андрію Портнову 100% акцій телеканалу NewsOne терміном на три роки.

Про це передали в ефірі телеканалу NewsOne, - пише Детектор Медіа.

У сюжеті йшлося про те, що Володимир Мураєв передав Андрію Портнову, колишньому заступнику адміністрації президента Януковича, 100% акцій телеканалу. На підписанні документів, яке відбулося у Відні (Австрія), був присутній генеральний продюсер каналу Василь Голованов.

«Телеканал NewsOne змінив управлінця. Ми повідомляємо цю новину одразу після підписання договору без будь-якого приховування попри поширену практику замовчувати такі зміни українськими медіа», – сказала в ефірі ведуча новин.

«Головне моє завдання – максимальний захист журналістів телеканалу від будь-яких незаконних посягань, які ми можемо спостерігати сьогодні», – прокоментував Андрій Портнов у сюжеті телеканалу.

«Ми обговорили створення європейського корпункту телеканалу NewsOne, прийшли до спільного бачення та розуміння і можемо стверджувати, що найближчим часом наші кореспонденти з’являться в Європі, Відні, Брюсселі тощо», – сказав генпродюсер каналу Василь Голованов.

У сюжеті також йдеться про те, що Андрій Портнов володітиме акціями каналу впродовж трьох наступних років.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!