"Київзеленбуд" досі споруджує "арт-об'єкт" до фіналу Ліги Чемпіонів, що давно минув (ФОТО)

Оцінка статті на цей момент: +2/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 2426 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 27/08/2018Дата публікації

В аеропорту «Київ» ім. Ігоря Сікорського поскаржились на недобудований арт-об’єкт, який «Київзеленбуд» вже восьмий місяць будує й ніяк не добудує на території аеропорту:

Довготривале масштабне будівництво не тільки закриває фасад аеропорту та «арт-літак» Ан-24, але й ведеться із порушенням технологій.

«Зверніть увагу, фасад аеропорту “Київ”, арт-літак Ан-24, встановлений перед аеропортом – закриті стіною з боку Повітрофлотського проспекту від сторонніх очей. Стіна зводиться з порушенням будівельних технологій. А скільки разів після заливки бетону приїжджали робітники з відбійними молотками і відсікали залитий бетон – вже й не порахувати. Плитка вкладається без арматурної сітки. На клумбі перед аеропортом будівельники, які встигли тут зручно розташуватись, встановили дивні будівлі – хостел, туалет, будку. Будівельний майданчик закидали сміттям і відбитим бетоном, на брудних робітників без спеціального одягу просто соромно дивитись», – коментує адміністрація аеропорту.

Також вони зазначають, що об’єкт мали відкрити до фіналу Ліги чемпіонів УЄФА 26 травня 2018 року.

Хмарочос

Оцінка статті на цей момент: +2/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!