"Хамермани" виступили в Одеському музеї. І знову розверзлося пекло (ВІДЕО)

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 1802 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 21/08/2018Дата публікації

В Одеському художньому музеї виступив гурт "Хамерман знищує віруси". Як і після виступу в Івано-Франківську, полилися потоки критики.

Про це повідомив директор музею Олександр Ройтбурд:

"Почалися зойки про те, що треба розстріляти та каструвати учасників", - пише він:

Колектив припав до душі глядачам, незважаючи на епатажний зовнішній вигляд і ненормативну лексику, і музикантів проводжали бурхливими оплесками.

Широку популярність група здобула зовсім недавно, попри те, що колектив створили 21 рік тому. Але по-справжньому знаменитими музиканти стали після виступу в Івано-Франківську. Тоді панки з'явилися перед публікою майже оголеними і так шокували охоронців моралі, що їм довелося викликати священиків для освячення палацу Потоцьких, де відбувся концерт. А поліція відкрила кримінальне провадження.

Одеський художній музей розташований у будинку, який звели у першій третині XIX століття для представниці роду Потоцьких, що, звичайно, ніяк не можна назвати збігом. Однак і для одеської публіки панки не виступали оголеними, а прикрили тіла краватками і червоними мереживними трусами.

Концерт зібрав більше сотні глядачів.

Поет Борис Херсонський:

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!