Пілоти Ryanair розпочали наймасштабніший в історії компанії страйк, сксовано 400 рейсів

Оцінка статті на цей момент: +2/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 534 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 10/08/2018Дата публікації

Вимагають підвищення зарплатні й укладення тарифної угоди.

У Європі розпочався наймасштабніший в історії страйк пілотів ірландського лоукостера Ryanair.

Представник німецької профспілки пілотів Cockpit повідомив, що страйк почався о 3:01 ранку (4:01 за Києвом) 10 серпня і триватиме 24 години, повідомляє Deutsche Welle.

У зв'язку зі страйком, що проходить у Німеччині, Бельгії, Швеції, Ірландії та Нідерландах, керівництво авіаперевізника анулювало близько 400 рейсів.

Найбільшу кількість рейсів — 250 — скасували у Німеччині. Анулювали практично всі рейси, які повинні були стартувати з німецьких аеропортів вранці 10 серпня.

Лише вдень з Німеччини знову почнуть вилітати літаки Ryanair, йдеться про зворотні рейси в інші країни, не охоплені протестом пілотів.

Об'єднання Cockpit з січня 2018 року веде переговори з керівництвом лоукостера, вимагаючи укладення першої тарифної угоди з Ryanair і підвищення зарплатні.

Раніше повідомлялося, що через страйк бортпровідників авіаперевізник Ryanair скасував усі рейси, які мали відправлятися з трьох країн Європи 25 і 26 липня.

За матеріалом Громадського

Оцінка статті на цей момент: +2/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!