Укрзалізниця запровадить три класи поїздів і пояснює, яка між ними буде різниця

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 2199 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 10/08/2018Дата публікації

Державна компанія Укрзалізниця планує ввести три класи поїздів — комфорт, стандарт та економ. Вони відрізнятимуться швидкістю та якістю послуг.

Про це повідомив начальник департаменту пасажирських перевезень дальнього прямування УЗ Олександр Красноштан, передає Громадське.

За його словами, керівництво Укрзалізниці та Міністерства інфраструктури знаходяться на фінальній стадії переговорів щодо впровадження цих змін.

Красноштан пояснив, що пасажир, який купує квиток на поїзд класу комфорт, отримає новий вагон — купе або СВ, вік якого не перевищує 10 років. В ньому буде біотуалет, кондиціонер тощо.

«Це буде повний пакет послуг», — наголосив він, додавши, що швидкість поїздів класу комфорт перевищуватиме 70 кілометрів на годину, а курсуватимуть вони в найзручніший для пасажирів час.

Вагони класу стандарт можуть буди плацкартними, але в гарному стані — з біотуалетом та кондиціонером. Швидкість таких поїздів не буде перевищувати 70 кілометрів за годину.

«В економ-поїздах будуть старіші вагони, можлива відсутність кондиціонера та біотуалета», — сказав Красноштан.

Раніше міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив, що плацкартні вагони в Україні можуть зникнути через 5-10 років.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!