У Севастополі знайшли бюст сина Януковича, який загинув в Росії (ФОТО)

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 2261 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 08/08/2018Дата публікації

У місті Севастополі в окупованому Криму знайшли надгробний пам’ятник синові екс-президента України Віктора Януковича Віктору Януковичу-молодшому, повідомляє «Крим.Реалії». Бюст знаходиться на Братському військовому кладовищі.

На невеликому постаменті встановлено бюст із зазначенням дат народження і смерті (16.07.1981 – 20.03.2015) молодшого сина колишнього президента України. На пам’ятнику написано Віктор Вікторович Янукович. Над ним, на арці, – цитата з Євангелія від Йоана: «Немає більше від тієї любові, як хто душу свою покладе за друзів своїх».

Територія біля могили огороджена кам’яним парканом. На ній встановлена ​​лава, покрита деревом, є два кам’яних столики, висаджена молода сосна.

Нагадаємо, що син Януковича загинув 20 березня 2015 року в РФ, на озері Байклал, за 200 метрів від берега острова Ольхон. Тоді під лід провалився автомобіль Volkswagen. Яукович-молодший загинув, а 5 пасажирів автомобіля врятувалися.

23 березня тіло Януковича-молодшого чартерним рейсом доставили з Іркутська в Сімферополь, а потім у Севастополь.

Заборона

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!