Сенцов не втрачає гумору та припускає, що "сидить у Путіна в печінках" (ФОТО)

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 816 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 19/07/2018Дата публікації

«Напевне, я у Путіна вже в печінках сиджу», — так Олег Сенцов, який голодує 67-й день, прокоментував плакат в Гельсінкі, який розгорнули прямо перед носом Путіна:

Український політв’язень Олег Сенцов, якого утримують в Росії, прокоментував плакат, який розгорнули перед зустріччю президентів РФ та США Володимира Путіна та Дональда Трампа у Гельсінкі, 16 липня.

Адвокат Олега Дмитро Дінзе 19 липня зустрівся з українцем в колонії у Лабитнангі і розповів йому про це.

Дінзе роповів, що Олег «посміявся з того, що Путін бачив плакат із ним».

«Напевне, я у Путіна вже в печінках сиджу», — передав слова Сенцова адвокат.

Олег Сенцов станом на 19 липня голодує 67 день, таким чином він вимагає звільнити усіх українців-політв'язнів Кремля. Адвокат Сенцова повідомив, що в Олега стався другий криз через проблеми із серцем.

«У нього другий криз стався, питання стояло про реанімацію, але він відмовився і сказав, що буде приймати мінімальну кількість сумішей. Він приймає 2-3 ложки на день», — зазначив Дінзе.

При цьому, Сенцов не збирається припиняти голодування.

Раніше мати Олега Сенцова Людмила написала Путіну клопотання про помилування. Сам Сенцов не критикує матір через прохання Путіна про помилування, але й не радий цьому, повідомила його сестра.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!