Мера, який вимагав "вішати корупціонерів" і "бити, щоб кров стікала по задниці", вдруге впіймали на хабарі (ФОТО)

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 3336 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 19/07/2018Дата публікації

Поліція затримала мера міста Сколе (Львівська область) Володимира Москаля за хабарництво. Це вже другий випадок вимагання міським головою за неповних 3 роки, повідомив у Facebook генеральний прокурор України Юрій Луценко.

Москаля у березні 2018 року засудили до 6,5 років за хабар, але він продовжував керувати містом, оскільки апеляцію переносили:

«Щоб не втратити навики, вирішив цей Москаль знову взяти неправомірну вигоду на 68,7 тисячі гривень. Але поліція й прокуратура теж не втратила пильність. Москаль знову в кайданках!»

Нагадаємо, що Москаля затримували за хабар у 18 тисяч гривень у серпні 2015 року. У квітні ж Москаль пропонував встановити у місті шибеницю для корупціонерів.

Зокрема, він пропонував там карати хабарників: «Беремо шкуру, підвішуємо за ноги сюди і б’ємо по задниці — 20 буків чи 25 буків…що кров буде стікати сльозами по задниці». Мер навіть обіцяв сам профінансувати необхідні на встановлення шибениці 30 тисяч гривень. Видно, з отриманих хабарів.

Заборона

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!