Вийшов трейлер фільму за романом "Ворошиловград" Жадана (ВІДЕО)

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 1625 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 13/07/2018Дата публікації

Державне агентство України з питань кіно презентувало перший офіційний трейлер фільму «Дике поле», знятого за романом Сергія Жадана «Ворошиловград». Сама стрічка має вийти у прокат у листопаді цього року.

Відео знайомить з головними героями історії, дія якої розгортається у 2010-му році в Старобільську на Луганщині: Германом, Пастором, Кочею, Травмою і Ольгою, - передає Громадське.

«Ми знімали в неймовірно красивих місцях, і я радий, що наш оператор Сергій Михальчук зміг передати на екрані яскраве і точне зображення Донбасу, саме такого Донбасу і Сходу України, яким його описував Сергій Жадан у книзі», — зазначив режисер стрічки Ярослав Лодигін.

Як повідомлялось, фільм «Дике Поле» за мотивами роману Сергія Жадана вийде у прокат 8 листопада.

Автор роману Сергій Жадан опублікував «Ворошиловград» у 2010 році. Роман отримав кілька престижних літературних премій (у тому числі «Краща українська книга десятиліття» від BBC) і був перекладений на англійську, польську, французьку, російську та німецьку мови.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!