Є обгрунтована підозра, що тюремники примусово годують Сенцова

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 624 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 21/06/2018Дата публікації

Олег Сенцов голодує 39-й день, а Кремль заявляє про "незмінність позиції" та "нездатність резонансу вплинути" на рішення.

плакат художника Єрмоленка

Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова звернулася до заступника міністра юстиції України Івана Ліщини з проханням внести заяву до Європейського суду з прав людини щодо порушення прав політв'язня Олега Сенцова через ймовірне примусове годування.

Про це Денісова написала у Facebook.

«Достовірної інформації про стан здоров'я Олега Сенцова ми не маємо. З огляду на заяви Уповноваженого РФ Тетяни Москалькової, є підстави вважати, що Олега годують примусово. Приймання їжі проти власної волі є жорстоким, нелюдським та принизливим поводженням та заборонене міжнародним законодавством. Тому я звернулася до заступника Міністра юстиції України Івана Ліщини з проханням внести заяву до Європейського суду з прав людини щодо порушення прав громадянина України Олега Сенцова, ув'язненого Російською Федерацією за політичними мотивами», — йдеться у повідомленні.

Громадське

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!