Трамп заявив, що ядерної загрози КНДР більше нема (+ВІДЕО)

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 662 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 13/06/2018Дата публікації

Президент США Дональд Трамп за підсумками зустрічі з лідером КНДР Кім Чен Ином заявив, що ядерної загрози з боку Північної Кореї більше не існує.

Про це він написав у Twitter, - передає Громадське.

«Щойно приземлився — довга поїздка, але тепер всі можуть почувати себе значно безпечніше, ніж у той день, коли я вступив на посаду. Північна Корея більше не становить ядерної загрози. Зустріч з Кім Чен Ином була цікавим і дуже позитивним досвідом. Північна Корея має великий потенціал для майбутнього!» — написав Трамп.

За його словами, до його приходу до влади люди припускали, що США може розгорнути війну з Північною Кореєю, але тепер нібито все інакше.

«Президент Обама казав, що Північна Корея є нашою найбільшою і небезпечною проблемою. Тепер ні — сьогодні спіть спокійно», — додав Трамп.

Нагадаємо, 12 червня Дональд Трамп уперше зустрівся з Кім Чен Ином на сінгапурському острові Сентоса.

Президент США та лідер Північної Кореї підписали «дуже важливий та всеосяжний документ», деталі якого наразі не розголосили.

Трамп повідомив, що переговори з КНДР відбулися краще, ніж будь-хто міг очікувати.

Як повідомлялося, лідер Північної Кореї Кім Чен Ин під час перемовин не відповів на запитання, чи відмовиться його країна від ядерної зброї.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!