Дуб, каштан, вишня? Киянам пропонують обрати дерева, які висадять на Хрещатику

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 1234 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 11/06/2018Дата публікації

Відповідне онлайн-опитування «Обери дерево для Хрещатика!» стартувало з ініціативи комунального об’єднання «Київзеленбуд» та «FOLK UKRAINE», повідомляє Хмарочос із посиланням на сайт КМДА.

У переліку є

вишня,
каштан,
дуб,
клен,
в’яз,
горобина,
граб
та платан.

«Деякі види дерев, що раніше були висаджені на вулиці Хрещатик у місті Києві, не витримують підвищення рівня засоленості ґрунтів і високого рівня загазованості повітря. Особливо це стосується дерев, що розташовані безпосередньо біля проїжджої частини. Тому постало питання про заміну їх на більш стійкі та витривалі породи», — повідомили у «Київзеленбуді».

Ініціатива «Обери дерево для Хрещатика!» передбачає, що деякі дерева вилучать на «лікування», а на їхнє місце висадять саджанці, більш адаптовані до умов міста.

Містянам пропонують самостійно обрати дерево, яке зростатиме на головній вулиці міста. Кожна з представлених порід уже висаджена на Хрещатику, тож їх можна побачити перед тим, як зробити вибір.

Взяти участь в опитуванні можна, перейшовши за посиланням.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!