теги: місто, київ

Тролей на Труханів демонтують через численні скарги щодо безпеки (ФОТО)

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 2303 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 31/05/2018Дата публікації

Міська влада вирішила закрити і демонтувати тролей через річку Дніпро. Про це повідомив радник мера Києва з питань благоустрою Дмитро Білоцерковець, зазначивши, що атракціон розміщено незаконно.

За його словами, тролей закриють через недотримання правил і через скарги від клієнтів, які зависали під час спуску. Таких скарг було чотири.

Також перевіряється випадок з можливим падінням людини з троллея.

Білоцерковець повідомив, що також у цьому місці готуються до будівництва канатної дороги, яка з’єднає Арку, Труханів острів і Поштову площу.

Торік місто продало з біржових торгів дозвіл на розміщення троллея на один сезон. Переможець біржових торгів заплатив 250 тисяч гривень за сезон роботи.

Білоцерковець також зазначив, що організатори стрибків із Пішохідного моста також працюють незаконно, але у міської влади «немає повноважень демонтувати людей».

Маршрут тролея починається від Арки Дружби народів й простягається до точки приземлення на Трухановому острові біля Пішохідного мосту.

Хмарочос

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!