Фоторобот убивці Бабченка схожий на кілера ФСБ, про прибуття якого в Київ повідомляв Кавказцентр (ФОТО)

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 7451 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 30/05/2018Дата публікації

Фоторобот імовірного вбивці російського опозиційного журналіста Аркадія Бабченка досить сильно нагадує фото відомого фсбешного вбивці, який виступає під "псевдо" Валідол. Ми розмістили поруч фоторобот і фото професійного убивці.

Ми не стверджуємо, що на фотороботі "Валідол", лише публікуємо одну з версій.

Ще третього травня видання "Кавказцентр" повідомляло, що цей кілер був помічений у Києві.

За даними видання, "Валідол" - уродженець Чечні, Валід Лурахманов, він же Александр Смирнов.

Кавказцентр називає його "кілером ФСБ". Вже на початку травня видання припускало, що він "націлився в Києві на чергову жертву, вказану Луб'янкою".

Сайт пише, що у листопаді 2017 року Туреччина обміняла двох ув'язнених заступників голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтема Чийгоза та Ільмі Умерова на кілерів ФСБ. Один з них - "Валідол". Його затримали в Туреччині у квітні 2016 року, та разом із напарником звинувачували у вбивстві представника чеченської діаспори, у плануванні інших вбивств чеченців і в шпигунстві на користь Росії. Прокурор вимагав для нього 37 років тюрми.

Детальніше (стаття 3 травня)

Нагадаємо, Міністерство внутрішніх справ склало фоторобот підозрюваного у вбивстві Аркадія Бабченка.

Як вказано на фотороботі, вік підозрюваного - 40-45 років, зріст - 175-180 см, середньої статури. Має сиву бороду. Стрілок був одягнений у темно-синю бейсболку, джинсову куртку і джинси.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!