Путін дав зрозуміти, що голодування Сенцова його не цікавить

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 750 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 25/05/2018Дата публікації

Недбало порівнявши "терориста" Сенцова з "журналістом", директором РІА Новості, Кирилом Вишинським.

Під час спільної прес-конференції із президентом Франції, відповідаючи на запитання французького журналіста, Путін заявив:

«Пан Сенцов був затриманий за підготовку терористичних актів, а не за свою журналістську діяльність. Мене щиро дивує, чому ви, французький журналіст, не ставите запитання про обмеження діяльності журналістів в Україні. Нещодавно був затриманий ваш колега, російський журналіст, йому пред'явлено звинувачення в державній зраді за його публічну позицію і за його роботу саме в якості журналіста. Чомусь його доля вас не цікавить».

Нагадаємо, Кирила Вишинського затримали у Києві вранці 15 травня після обшуків в офісі «РИА Новости», а згодом доправили у Херсон на засідання суду. Його підозрюють у державній зраді.

Олег Сенцов засуджений на 20 років за сфабрикованими звинуваченнями у підготовці терористичних актів через те, що він виступав проти невизнаної світом анексії Криму Росією.

Громадське ТБ

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!