СБУ затримало керівника "РИА Новости Украина" Кирила Вишинського, в агенції проходять обшуки

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 1094 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 15/05/2018Дата публікації

У Києві затримано керівника "РИА Новости-Украина", громадянина України Кирила Вишинського. Про це УНН повідомило поінформоване джерело.

Співрозмовник агентства зазначив, що Вишинському інкримінують "державну зраду" (стаття 111 Кримінального кодексу України).

Офіційні особи поки деталі не розголошують, СБУ повідомляє, що її співробітники спільно з прокуратурою АР Крим розкрили діяльність мережі медіаструктур, підконтрольних Російській Федерації.

Про це на своїй сторінці у Facebook написала прес-секретар СБУ Олена Гітлянська.

"Правоохоронці встановили, що вони використовувалися країною-агресором у рамках гібридної інформаційної війни проти України", - написала вона.

Раніше агентство "РИА Новости" було помічене у розповсюдженні дезінформаціних матеріалів. Зокрема, пропагандисти з цієї організації перекручували інормацію, опубліковану на Текстах. Про це читайте у нашій замітці:Обережно, дезінформація! ЯК «РИА Новости» намагалися використати Texty.org.ua

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!