Консула України в Гамбургу відсторонили на час перевірки щодо "Майн Кампф" Гітлера і не тільки (ФОТО)

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 17632 Перегляди
  • 1 Коментарі
  • 14/05/2018Дата публікації

Консула України в німецькому Гамбургу Василя Марущинця відсторонили від обов`язків на час перевірки антисемітських публікацій в соцмережі Facebook. Про це повідомила речник МЗС Мар’яна Беца.

Як раніше повідомлялося, щодо консула відкрили дисциплінарне провадження, - нагадує Радіо Свобода.

У соціальних мережах поширюється відео (від сумнівного блогера), в якому проаналізовані закриті для публічного перегляду повідомлення, автором яких може бути український дипломат Василь Марущинець.

Міністр закордонних справ Павло Клімкін написав у мережі Twitter, що «антисемітам та тим, хто розпалює міжнаціональну ворожнечу, не може бути місця ні в цивілізованому суспільстві, ні в МЗС».

скріншот з сайту Громадського ТБ

Також у Facebook опублікували скріншот видаленого поста дипломата, де він позує з тортом, на якому написано 60 (років, — ред.) Mein Kampf (За назвою книги «Моя боротьба», автобіографії Адольфа Гітлера, у якій він виклав власну ідеологію націонал-соціалізму, — ред.).

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 1

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

"Настане час, і анти-семітисти будуть називати себе анти-анти-семітистами" (так само, як вже настав час що "(деякі, принаймні) фашисти називають себе антифашистами") (чому, між іншим, ніхто не наважується говорити про "антиукраїнців", "антианглосаксонців", "антифранцузів"... "антикацапів", врешті?)
Щодо фотки - ницо... ну, ніби нічого страшного й немає у шматку тіста із натяком на якусь дурню, схоже на те, як на паркані хтось би намалював "хрін" чи "fuck", а потім інший би сфотав й "почепив у мережу" (і коментувати все це, "звиняйте", "незручняк"...)