Які великі компанії приватизують у 2018 році (ДОКУМЕНТ)

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 1235 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 10/05/2018Дата публікації

Кабінет міністрів України затвердив перелік великих державних підприємств, які планують приватизувати у 2018 році. Відповідне рішення ухвалили на засіданні уряду 10 травня.

«Ні для кого не є секретом, що державні компанії є осередком корупції», — прокоментував рішення про приватизацію прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

Він також висловив сподівання, що приватизація великих державних підприємств стане кроком до подолання корупції у державному секторі.

Зокрема, до переліку великої великої приватизації включили 26 об'єктів. До них віднесено Центренерго, Одеський припортовий завод, Сумихімпром (приватизація яких завершиться за правилами попереднього закону про приватизацію), Об'єднану гірничо-хімічну компанію, Завод Електроважмаш, Аграрний фонд, Державну продовольчу зернову корпорацію України та інші державні підприємства.

«Державні стратегічні підприємства не будуть продаватись», — додав Гройсман перед ухваленням рішення про приватизацію великих підприємств.

Раніше повідомлялось, що у Фонді держмайна виключили низку великих підприємств з переліку на приватизацію у 2018 році.


Нагадаємо, що перелік підприємств малої приватизації затвердили наприкінці березня 2018 року (СПИСОК).

Громадське, РБК

Документ:

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!