Трамп одним твітом знизив світові ціни на нафту

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 1212 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 20/04/2018Дата публікації

Після повідомлення президента США Дональда Трампа у Twitter світові ціни на нафту знизилися більш ніж на відсоток.

Про це повідомляє Bloomberg, - передає Громадське.

У п’ятницю Трампа написав у Твіттері: «Схоже, що ОПЕК робить це знову. Зважаючи на рекордні обсяги нафти у світі, включаючи ту, що перевозиться морем, ціни на нафту штучно Дуже Високі! Не добре і неприйнятно!»

Одразу після того, як американський президент опублікував повідомлення, ф’ючерси на нафту марки Brent впали на близько 0,5% — з 74,2 до 73,3 доларів за барель.

ОПЕК — організація країн-експортерів нафти, до якої належать переважно країни Близького Сходу та Венесуела. Критика Трампа на дії ОПЕК стосується рішення організації та її союзників, зокрема Росії, продовжувати скорочувати видобуток нафти та підвищувати таким чином ринкові ціни.

Повідомлення Трампа у Твіттері раніше також впливали на світові ціни на нафту. Так, наприклад, після погроз Трампа завдати ракетного удару по Сирії вартість нафти підскочила до найвищого з 2014 року показника.

Раніше повідомлялось, що світові ціни на нафту можуть знизитись на 30% у разі загострення торговельних відносин між США та Китаєм.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!