"Антиавторитарні" протести в Єревані пробують розігнати, сутички тривають (ВІДЕО, НАЖИВО)

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 1613 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 16/04/2018Дата публікації

Зміни до Конституції передбачають, що колишній двічі президент Серж Саргсян, який нині став прем'єром, фактично лишиться головою країни: президент стане "декоративним", а прем'єра обиратиме не народ, а парламент. Опозиція вважає такі зміни до конституції авторитарними.


У Вірменії "громадська непокора" проти "авторитарних" змін до Конституції. Заблоковано дороги, міст і метро. В парламенті фаєри (ВІДЕО, НАЖИВО)

Опозиційні активісти блокують декілька доріг у вірменській столиці Єревані, протестуючи проти планованого на 17 квітня голосування в парламенті щодо кандидатури екс-президента Сержа Сарґсяна на посаду прем’єр-міністра.

Прямий ефір:

Поліція почала зачистку проїжджої частини центральних доріг від демонстрантів.

Акції протесту з блокуванням доріг проходять по всьому центру Єревану. Час від часу між водіями і демонстрантами відбуваються сутички.

У своїй заяві поліція попередила, що «право на мирні зібрання, які, тим не менше, порушують громадський порядок, не є абсолютним і може бути обмежене пропорційними діями поліції».

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!