Вийшов трейлер фільму про опір "Черкас" - єдиного корабля, який до останку лишався українським у Криму (ВІДЕО)

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 1073 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 28/03/2018Дата публікації

ДержКіно України оприлюднило перший трейлер воєнної драми “Черкаси” - фільму про однойменний тральщик, екіпаж якого відзначився під час анексії Криму Росією у 2014 році.

Тральщик "Черкаси" – єдиний корабель Військово-Морських Сил України, який до останнього залишався в Криму під українським прапором. Саме його екіпаж найактивніше намагався вирватися з заблокованого російськими військами озера Донузлав, яке протягом багатьох років було південною базою ВМС України. Екіпаж судна упродовж трьох тижнів відбивав атаки російських окупантів, - нагадує ТСН

Режисер стрічки - черкащанин Тимур Ященко. Консультантом фільму є реальний командир тральщика “Черкаси”, почесний громадянин міста Черкаси, Юрій Федаш, а до акторського складу увійшли моряки, які тримали оборону на кораблі навесні 2014-го року. 

Наразі фільм вже знятий та змонтований, зараз йде робота над постпродакшеном та зведенням звуку. Серед тих, хто створює саундтрек до стрічки – Катя Чілі та Антон Байбаков.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!