СБУ надала МЗС докази антиукраїнської діяльності 13 російських "дипломатів", яких тепер видворяють

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 1088 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 27/03/2018Дата публікації

Служба безпеки України заявляє, що відомство надіслало до МЗС доказові матеріали щодо цілеспрямованої діяльності на шкоду Україні 13 російських дипломатів.

Як повідомляє Радіо Свобода з посиланням на прес-службу СБУ, матеріали надіслані щодо 13 російських дипломатів, яких вирішили видворити з України.

При цьому у відомстві не уточнюють, коли надіслані матеріали і у чому полягає антиукраїнська діяльність російських дипломатів.

«СБУ і надалі продовжить активну солідарну роботу з партнерськими спецслужбами країн ЄС та США з викриття російських злочинних намірів, які загрожують усьому цивілізованому світу», – йдеться у повідомленні відомства від 26 березня.

Президент України Петро Порошенко 26 березня оголосив про рішення видворити 13 російських дипломатів як частину спільної реакції країн світу на події з отруєнням на території Великої Британії родини Скрипалів та інших людей.

Європейські країни та США оголосили 26 березня про рішення вислати десятки російських дипломатів у відповідь на отруєння Скрипалів у Великій Британії.


ОНОВЛЮЄТЬСЯ. Які країни висилають російських дипломатів. Кого висилає Україна (СПИСОК, КАРТА)

Сергій Скрипаль і його дочка Юлія були госпіталізовані 4 березня. Слідчі вважають, що їх отруїли виробленою в Росії нервово-паралітичною речовиною «Новичок». 22 березня суддя Дейвід Вільямс, який видав слідству дозвіл на відбір зразків крові Скрипалів, заявив, що може йтися про пошкодження мозку в обох через отруєння. Поліцейського, який теж постраждав від контакту з хімічною речовиною, уже виписали з лікарні.

Прем’єр-міністр Великої Британії Тереза Мей звинуватила Росію в отруєнні колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля та його дочки Юлії й оголосила про вислання 23 російських дипломатів.

17 березня Росія оголосила персонами нон ґрата 23 дипломатів з Британії. Москва заперечує свою причетність до отруєння.

Від квітня 2014 року на частині Донбасу триває збройний конфлікт, який, згідно з українським законодавством, є «заходами із забезпечення національної безпеки й оборони, стримування і відсічі російській збройній агресії». Україна й Захід звинувачують Росію у підтримці проросійських бойовиків, Москва ці звинувачення відкидає.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!