З Савченко зняли недоторканість і затримали в Раді, коли показали відеодокази проти неї (ВІДЕО)

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 1398 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 22/03/2018Дата публікації

Верховна Рада скасувала недоторканність, а також надала дозвіл на затримання та арешт депутатки Надії Савченко.

За зняття недоторканності проголосував 291 народний депутат, за надання дозволу на затримання 277, арешт — 268, пише Громадське з Ради.

Перед цим генеральний прокурор Юрій Луценко показав у сесійній залі фільм нібито з доказами того, як Савченко вивозила зброю з окупованих територій для теракту у Києві.

На відео Савченко говорить зі спецпризначенцями про планування нападу на урядовий квартал, Верховну Раду. Ці ж війсьові, яких вона намагалася схилити до заколоту, її і здали СБУ, і усі подальші розмови фіксувалися. Вона каже спецпризначенцю на прізвище Березень, що головною їхньою ціллю є секретар Ради національної безпеки та оборони Олександр Турчинов, президент Петро Порошенко та міністр закордонних справ Арсен Аваков.

На регламентному комітеті після звинувачень генпрокурора Савченко заявляла, що навмисно дала себе видати, а її плани були навмисно занадто нереальними.

Що далі?

ОНОВЛЕНО. Савченко затримали у будівлі Верховної Ради. Її повели до Головного управління СБУ у Києві.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!