Найстаріша діюча компанія в Україні працює з 1927 року

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 4623 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 19/03/2018Дата публікації

Найстарішою функціонуючою компанією України є Публічне акціонерне товариство «Укрпластик», зареєстроване у червні 1927 року. Цьогоріч компанія відзначатиме 91 рік.

Про це повідомляє платформа для роботи з відкритими даними Opendatabot, - передає Громадське.

ПАТ «Укрпластик» розташована у Києві та спеціалізується на виготовленні пакувальних матеріалів для харчової, косметичної та фармацевтичної промисловості. Продукція компанії експортується у 35 країн світу.

Окрім цього, до числа найстаріших функціонуючих компаній України належать ТОВ «Верходніпровський авторемонтний завод», засноване 1971 року, ПрАТ «Полісся» 1986 року та ТОВ «Пошук ТМ» 1987 року.

Варто зазначити, що більшість найстаріших компаній зі списку Opendatabot було засновано у другій половині 1980-их під час «перебудови» СРСР.

В Opendatabot також наголошують про необхідність звертати увагу на дату створення компанії у зв'язку з ризиком того, що компанії можуть бути створені під конкретну угоду для мінімізації податкових зобов'язань.

Напередодні Opendatabot оприлюднив кількість жінок-керівниць компаній в Україні.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!